Obnoviť heslo

Používaním našich stránok vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie.

Your search results

Cenník

 

 

Cenník a spôsob platby Prezentácie ubytovacieho zariadenia v časti „Ubytovanie“
Zaregistrovaním sa na stránke www.cestovatelskykompas.sk si vytvoríte užívateľský účet na základe ktorého si môžete vložiť ponuku svojho ubytovacieho zariadenia. Každá ponuka ubytovacieho zariadenia je spoplatnená samostatne podľa aktuálneho cenníka.
Vložením ponuky ubytovacieho zariadenia sa Vám automaticky vygeneruje zálohová faktúra so splatnosťou 5 dní, teraz je táto faktúra na sumu 0,- €. Vygenerovaním tejto faktúry sa Vám schváli bezplatné ročné členstvo, na základe ktorého môžete vložiť ponuku svojho ubytovacieho zariadenia na našu stránku www.cestovatelskykompas.sk.

Poznámka: 1 ubytovacie zariadenie môžete mať aj vo všetkých kategóriách v zmysle jednotlivých platných cenníkov.

 

Aktuálna cena inzercie je 0,- € / 1 rok odo dňa zverejnenia = INZERCIA JE ZADARMO v časti „Ubytovanie“

(Po uplynutí tohto obdobia bude platiť aktuálna cena = cena, ktorá bude zverejnená v našom cenníku pre dané obdobie. Ak Vám cena nebude vyhovovať, nemusíte si nanovo aktualizovať svoju inzerciu.)

 

 

 

Cenník a spôsob platby Prezentácie ubytovacieho zariadenia „Odporúčame“
Ak máte záujem mať uverejnené svoje ubytovanie aj v „Odporúčaných“ ubytovacích zariadeniach, je potrebné, aby ste nám napísali na mail: info@cestovatelskykompas.sk. Na základe Vášho zaslaného dopytu, Vám bude vystavená cenová ponuka k inzercii. Táto kategória je určená len pre 8 ubytovacích zariadení na našej stránke a bude sa zobrazovať na všetkých podstránkach (Ubytovanie, Akcie – zľavy – rabaty, Turistika – cykloturistika – vodná turistika, Blog) webovej stránky www.cestovatelskykompas.sk.

 

Cena je dohodou

 

 

 

Cenník a spôsob platby Prezentácie ubytovacieho zariadenia „Akcie, zľavy, rabaty“
Túto prezentáciu môžu využívať len ubytovacie zariadenia, ktoré inzerujú aj v časti „Ubytovanie“. Túto kategóriu odporúčame využívať, ak chcete zviditeľni svoje ubytovanie na určitú dobu, počas ktorej budete poskytovať klientom akciové pobyty, napr. Silvestrovské balíčky, Valentínske balíčky, a iné.

 

Cena je 5,- € / 1 mesiac odo dňa zverejnenia

 

 

 

Cenník a spôsob platby „Reklamy“
Ak máte záujem mať uverejnenú svoju reklamu na našej stránke, je potrebné, aby ste nám napísali na mail: info@cestovatelskykompas.sk.
Na základe Vášho zaslaného dopytu, Vám bude zaslaná ponuka a možnosť reklamovať na našej stránke. Následnou dohodou oboch zmluvných strán Vám vystavíme zálohovú faktúru so splatnosťou 5 dní. Uhradením tejto zálohovej faktúry, pripísaním platby na náš účet, sa Vaša reklama, ktorú ste nám poslali mailom, zobrazí do 48 hodín na našej stránke www.cestovatelskykompas.sk.

 

Cena je dohodou

 

 

Tento Cenník platí od 24.05.2018 na dobu neurčitú.